Një grua kanos hoxhën e Zhabarit - 05.11.2019 - Klan Kosova
2:04
90,950
KlanKosova
Reddit

Komentarjev
 • Nasuf Murteti
  Nasuf Murteti

  hoxhallaret jan si qent ata skan ftyr.

 • eleganti montreal
  eleganti montreal

  I menqur ka qen Enver hoxha qe nuk ka lon as gjamij e as kishaTulifar pisi poshtri shkatrojn njerzit ne nevoj?Dhe ja del dikush ja Qin robt so kti Pisi

 • Vedat Rexhepi
  Vedat Rexhepi

  Ehe hoxho te paha dale pune me shote galicene te ka hihe ne konake prite e pruje hoxho 🔫

 • lllyrien Autokton
  lllyrien Autokton

  Hogjt e mas lufes More edhe emnin shqiptar e kan flliq edhe historin ton kombtare po e flliqin se me ni kurv nuk osht qudi Se ma kajtagji qe jon ne pare e gra Pak ka veq mos me mujt 20 gra mi pas lypin edhe tjera

 • lllyrien Autokton
  lllyrien Autokton

  Prpara sa her o hip hogja ne minare me thirr zonin ika kqyr grat e fshatit tilla ika kamt e bardha Edhe hogja osht si shumica e kombit shqiptar.

 • albox al
  albox al

  Hee hoxho he nenqim na ka njo sun pi bojm ti dy

 • Labinot Zhitia
  Labinot Zhitia

  Sa pash e lexova komente , krejt sharje ofendime e sidomos ne emer te fes e te hoxhollarve ... kerkoj falje per fjalor tem , paska gabu aja qika shum se kti (hoxhes te ashtuquajtur) ja kisha tredh bolet me pajser , se dyti grues qe e paska se treti isha shku isha marr vesh me polici mashtrim hesapi kaq po e paska ba punen lesh qe ka gjujt tjera kah e sja ka fut kamve . Hoxh per momentin pe quajn edhe nje njeri te thjesht , ish kan e rruges qe kush merr epitetin Hoxh te mbet Hoxh e jo ( Hoxh sexi tu lezetav me qika tjera e nfund smuj tmarr ) , Emrin kti tipit ja paskan permen mos ti fajsojm tjert Hoxhollar qka sjan pjes e ktyne seneve se pak me pas interes na mujna me dit cili ban e cili sban . Xhemat i ati vendi kapne denone me suspendim jo po largone nga puna me pas aj i sqaron senet me kit bijen . All-llahu na udhezoft se jo mu dridh toka po me na shafat Perenia pak osht ku jem tu rrnu e qka osht ka bahet .

 • Avni Hajrizi
  Avni Hajrizi

  E hogj he Thi si hogjollart si gomart si priftat si bollicat lypin stupc e paraqiten si esnafa kishe shum te paster jan masi kapas lidhje me at femen mezor duhet me shti hogjen me marr se si thit jan disa hogjollar

 • Kosova Kosova
  Kosova Kosova

  Hoxh e Cap

 • Zufa Pepaj
  Zufa Pepaj

  I menqur ka qen Enver hoxha qe nuk ka lon as gjamij e as kisha, sepse aj e ka dit se keta njerz veq perqajn dhe bojn urrejtje, keta te sodit nuk jon hogjallar, keta jon vetem per tu paruruar e tuj mashtrue njerzit, hogjalla te paster e te ndershem kan qen para 30 vitev

 • gent bajrami
  gent bajrami

  Mazamakeq po qjakan hup vleren hogjollarve tani thojn Jon tranue grat po grat Jon tranue po hogjollart Jon perhon krejt mos vet

 • Sadik Shala
  Sadik Shala

  Hoxh e kaboy ahaahah

 • Halil Zogaj
  Halil Zogaj

  mos eshte hoxha i mitrovices fatmir latifi hahah edhe hoxha ban zina e na qka po presum oh fejen jav qifsha ska sen pi ktyne rrenav

 • Valon Idrizi
  Valon Idrizi

  Zoti ka me nis xhehnemin sefte me hoxhallar...dreqi ma mir me hanger ket magar...se ky sasht hoxh po magar

 • Dion Alenda
  Dion Alenda

  Ngadalni o Shqiptar se ndoshta hoxha u kan ne lidhje me ta pa u ba hoxh e tani u ba hoxh e kjo zoja i ka ba 28 vjet u met pa martu e ka dasht me ju kap hoxhes . Se normal njeri veq senet elementare ne fe me i dit nuk bon ksi sene po na shiptart e bojna mizen BOlliccccc .

 • Christian Wenzel
  Christian Wenzel

  Me siguri ajo gruja qe paska ngjujt hoxhen i paska shkrue hoxha naj hajmali e si paska nimue hajmalija e ka desht ta vret hogjen pse jo

 • Ireen Mustafa
  Ireen Mustafa

  Boll Mir ja kan ba qi e kan qit lajme mos tka ftyr me fal Taj hogja I kshtuzim

 • leonora ❤❤🥰🥰
  leonora ❤❤🥰🥰

  E kurves ja she njeri sherrin 😒😒

  • lllyrien Autokton
   lllyrien Autokton

   Mos me kon kurvari As kuva nuk kish pas Ha

 • Arianit
  Arianit

  Shtrydhnja koqet hoxhes se po i qesin syt duq kur o puna te imoraliteti a vet kqyre qa bon manjaku

 • muli shkurt
  muli shkurt

  Po hogjallaret thojn nqoft se ban zina tdel imani pi trupit si ka mundsi hogja pa imon i fal gjematin ngjami???????

 • Irfan Pllana
  Irfan Pllana

  Qysh tash nje grua s.b ma heret ke S. T hahaha ju paska korruptu

  • orie wesn
   orie wesn

   un jam latifi nga peja me miemnin elshani hoxhes ikashgu mentja te muhamuti jakafillu meplaka kaperfundu me shkreten aishe 9 vjece kapas gjef meba nje dyshe seks ekam ndimu tisaher seksm bisnes lande ndertimimos mendimu a seihsaxon leket ne porna ikan gjetur kamasutra nemakin tuj msu e preduku sibehet seksi selam alekum tung falnderit per mjirkuptimin

 • gjergj donika kastrioti
  gjergj donika kastrioti

  sa kontradiktor jeni , nuk mundet nje lidhje te jet edhe e msheft edhe me dit familja ,ncncncn gazetar koti nuk jan hoxhollaret prifta qe rin pa martu se po te ishin ashtu ish zhduk shqiptaria si pasoje e natalitet ashtu si po zhduken popujt tjere duke perfshi edhe serbin

 • Sefedin Collaku
  Sefedin Collaku

  Hogj hogj apo bojka hogja dy gra mej ba osht haram o hogj haaaaaa

 • Alban Maloku
  Alban Maloku

  Hoxha ka thon bon qa t thom une mos bon qa boj une 😂😂

 • Killercobraa
  Killercobraa

  Kuje hoxh e Play boy, e ti don mi msu njerzit per feee

 • Arber Bardhaj
  Arber Bardhaj

  SubhanAllah ncmcncnc

 • Drilon Buzani
  Drilon Buzani

  Zoti e udhzoft hoxhen se n kuran shkrun se zjarri i xhehnemit ndizet me hoxhallar

 • Argjent Aliu
  Argjent Aliu

  AAAAH Nanen e Hoxhollarve jau qifsha bre prej tparit e deri ne te fundit po te paqsha edhe bab une bashk edhe atije sia kisha nxjerr bre. Robt jau qifsha ktyne qenave qe na predikojne per nder e njerezi dhe ne anen tjeter slajn sen pa ba ... Hiq ma te poshter prej kombi tone qe i perkasim se Hoxhollaret nuk ka dhe bash edhe kto Kudrat e flliqura qe slajn vend pa e flliq me kend te munden e ne fund mundohen me i mbete dikujt ne der shkojne dhe iu behen kurban edhe ktyre qenave ... Ne rrote te sames ishalla edhe ajo Bothqkymja e edhe aj hoxh leshatoku bre gjakun jau qifsha

 • MIXSMOKE 4
  MIXSMOKE 4

  O pritja hoxh he qim nane

  • keli keli
   keli keli

   😂😂😂😂😂😂😂

 • muli shkurt
  muli shkurt

  Turp i paske njollos kret hogjallaret

  • Skenda 1234
   Skenda 1234

   Krejt hoxhallart Jan ksi Pisa rrenca Çafira mashtrus

 • Haxhe Haxhaj
  Haxhe Haxhaj

  hoxhe Kurvar kurvar qe e ka tradhetu grune. i poshter. ja qka i msoin njerezev mi prish familjen

  • gjergj donika kastrioti
   gjergj donika kastrioti

   nuk mundet nje lidhje te jet edhe e msheft edhe me dit familja degjoje mir video e ka dit familja ,ncncncn gazetar koti jan ket , nuk jan hoxhollaret prifta qe rin pa martu se po te ishin ashtu ish zhduk shqiptaria si pasoje e natalitet ashtu si po zhduken popujt tjere duke perfshi edhe serbin

 • Qemail Xhemaili
  Qemail Xhemaili

  Qush sja ka q.. n..me vra at pis

 • Arber Kastrati
  Arber Kastrati

  Qita hoxh e flliqen Kosovën

  • gjergj donika kastrioti
   gjergj donika kastrioti

   @Arber Kastrati o shoq mos fol pa e dit keta kan pas marveshje me u martu familjare ,kjo ju ka mar 10 mi eu familjes hoxhes dhe ka kerku edhe me shume dhe normal e kan pa sa eshte sahati dhe kan nderpreh at pune, pse ty me ti kerku gruja 10 mi euro dhe me kerku prap nuk e nderpen a? po edhe i martum me qen e bon divorcin ,smundet me majt askush nje femen qe don jet te filmav te pershendes shoq

  • Arber Kastrati
   Arber Kastrati

   @gjergj donika kastrioti po veq duhet me pas etik morale e jo hoxha një her me pas mardhenje jasht familjes tani jo spo du se spom len gruja e par hoxht e kosovës o mir me jau kajt nanen stupc

  • gjergj donika kastrioti
   gjergj donika kastrioti

   nuk mundet nje lidhje te jet edhe e msheft edhe me dit familja ,ncncncn gazetar koti nuk jan hoxhollaret prifta qe rin pa martu se po te ishin ashtu ish zhduk shqiptaria si pasoje e natalitet ashtu si po zhduken popujt tjere duke perfshi edhe serbin

 • Mirsad Rexhepi
  Mirsad Rexhepi

  qapo thoni juu hoxha mos me .......... hiqa hahahaha prej tash e tutje hoxh rrespillani perndrysh. hoxh dilingjija

 • Eezanaa Erzanaa
  Eezanaa Erzanaa

  E paska nxan zinaja hoxhen ipaftyr njeri iprisht familjar . Zoti n’a rujt se paska deviju hoxhegomari

 • Arben zikollaj
  Arben zikollaj

  Veq kqyre qka bojn hogjollart euuu bre nanen qeni. Mej ngu kta thojn hallall osht burri me i pas edhe 4 gra. A veti per grat e tyne a boj me i pas 4 burra...

 • Hans Shqipe
  Hans Shqipe

  Qesaj i thojn qi hoxha paguj katundi eh hoxh he koqe madh

  • gjergj donika kastrioti
   gjergj donika kastrioti

   keta klan kosova dihet qe jan islamofob ,vet kontradiktat ne ket video tregojne me se miri nuk mundet nje lidhje te jet edhe e msheft edhe me dit familja ,ncncncn gazetar koti, nuk jan hoxhollaret prifta qe rin pa martu se po te ishin ashtu ish zhduk shqiptaria si pasoje e natalitet ashtu si po zhduken popujt tjere duke perfshi edhe serbin.

 • Bekim Jashari
  Bekim Jashari

  Hoxh abuzus bre nanen e kriminrlit hajn hoxha

 • Agron Rexhepi
  Agron Rexhepi

  haha po keq ipaska kan hoxhes koka shku pa avdes po mir ish kan me lan veq sakat se epaska vra epaska pshtu

  • Super Man
   Super Man

   Jo he nanen ja qifsha po thu a

 • lule lule
  lule lule

  O gazatar o te pa shkoll budall po qka ju duhet kjo more let bajn qka dojn kasavet sjan kto lajme mi qit neper medja keni tjera ma te menqura

 • Albanet Babacom
  Albanet Babacom

  He hoxh e qeli brrazersit

 • Visi Tafajj
  Visi Tafajj

  Maspari u desht me shku me ba ushtrime por me gju at mut se vet iki fajet oj kurvo qe je mashtru si fmia e flliqt edhe venin a ani kush hogja po kallxom bre hogja cila gru ne dit sodit apo edhe ma heret ka than qe bire edhe ni gru tjeter as nja hiq ti aekishe lan grun tane me pru edhe ni burr tjeter a jo po qe ta ka marr zoti ftyren ne dynjah hala pa dek a se atje ka met marru ma shuma spo jeni ne gjendje ka ni gru me majt qysh duhet e mi dal hakish e dy pi lyp ti o qaja gruja jote spaska korkan se me pas dikan pa ta qi at nan se kishe lana more pis se qifti yt e murren ne qaf ne dynjah more mut se jo hogj met than ma po mut te koke po apet masi ke gjet kurva boll ka mir ja kiba se flokt egata e ment e shkurta ikan shumica e femrave dil edhe thuj jam dilingji jam i unt ne p.... E sun e ngin grun tane more qen i sakakit qe rezulltati ne funda

 • Euro Media
  Euro Media

  Euuu luja Hoxh bre tu qi pidha te ri fresh

 • Qeni I Qart
  Qeni I Qart

  Hogjollat jan ma pisun bre

 • Ibrahim Ibishi
  Ibrahim Ibishi

  Po ky njeri nuk koka me funksion Hoxhe po koka kon mister per femra ,,,etj ,

 • Shpend Berisha
  Shpend Berisha

  ahh hoxh he dilidreq.

  • Lume Krasniqi
   Lume Krasniqi

   Un dhem as hoxhes xhami nuk i besohet qas ka ket jet hahahahaha.

 • Hansgustav Gustavderdritte
  Hansgustav Gustavderdritte

  Uh qysh sja ka q... nanen hogjes me lan sakat sa tkish pas jet se me kon myt e kish pshtue qenin uh bre zoti ftyren ja marroft

 • Metihe Xhemaili
  Metihe Xhemaili

  Kuku hoxh tu paska fshi truni un pleqni kuku qas njen un kosov e shqipri marrina pisllaqe

  • Dardi
   Dardi

   Po qka me ba qasi mutdihane si ne evrop nin edhe ktu se as atjr ma te mir nuk jan hiq mos i mlo e mi ba pejgambera.

 • Juventus Juventus
  Juventus Juventus

  Hajde hoxh hajde

 • ibishaj glauk
  ibishaj glauk

  Au o Anton qeta pantoj Gjaqet 😂😂

 • nick nick
  nick nick

  Ja pasojat e ziinase

 • ILLYRIENALBANER
  ILLYRIENALBANER

  Ev ku si paska Qi Nanen me ja Qa Ballin , se Hogjakakat gjithmon Na kan shit te Turiqit, e Shkit.

  • XHAXHI XXXL
   XHAXHI XXXL

   ILLYRIENALBANER pse mos je ti far historiani qe po e ditke kush dhe ku e kan shitë vendin, mbledh mendjen e mos shkruaj pa argumente.

  • Merita Hajdari
   Merita Hajdari

   Jam Ni gru SI um Kan njollose edhe mu me Ni hogje Po Nuk eshte e vertet kjo Pune hiq Allahu marrte hak kta njerze SI ngjesum fjal Amin

  • Whatdidido
   Whatdidido

   Pa ofendime o SHQIPTAR

 • Denis. M
  Denis. M

  Po kjo osht pun private more o gazetar ju per detyr e keni per naj lajm ma kryesor e jo mi shti hunt neper familje tani jo po na kercnojn jo kshtu jo ashtu ku mos me ju kercenu ku ja njollosni emrin e familjes

  • unik
   unik

   @Whatdidido o sa njeri n kosov gjun allti po nuk esht per allti po per hoxhen esht

  • Whatdidido
   Whatdidido

   Hansgustav Gustavderdritte haha 😂 A lopa qe to kje

  • Hansgustav Gustavderdritte
   Hansgustav Gustavderdritte

   Denis. M mus e kie hogjen te njofshum boll mir ja kan ba și ja kan qit te zezat ne fush hogj.mutit

  • Whatdidido
   Whatdidido

   Denis. M o bos kan gjujt allti, normal qe ju intereson se policia I lajmeron vet mediat

 • Fadil Shabani
  Fadil Shabani

  Edhe hoxhes ja kana.

  • K R
   K R

   Kujt nuk ja kana ju q.ft nana.

  • Kurtha Kurthaemadhe
   Kurtha Kurthaemadhe

   @XHAXHI XXXL E saktë.

  • XHAXHI XXXL
   XHAXHI XXXL

   Kurtha Kurthaemadhe mua vertetë s'me pelqen vepra e hoxhës por edhe ajo fisnikja e ka ditë qe hoxha është i martuar dhe ka familje prandaj është dashur t'i hap sytë me kohë e jo ku t'i ngritet temperatura aty te kapet.

  • Kurtha Kurthaemadhe
   Kurtha Kurthaemadhe

   @XHAXHI XXXL Po e vertet kam ndexhue. Veq edhe hoxhollaret se nalin kurr dilingjillakun por me gra e ljo dallon shume me prifterinjtë.

  • XHAXHI XXXL
   XHAXHI XXXL

   Kurtha Kurthaemadhe mos i perziej hoxhollarët me prifterinj se hoxhollarët bëjnë ate qe e lejon zoti kurse prifterinjtë bëjnë pedofilizëm ose edhe me te rritur por kryesisht me meshkuj (jasht rregullave njerzore).

 • nameless
  nameless

  Pse hogjollare gjith kur ju kan fol fëmnav javkan dhan majet e gishtav e tinza tuli pisllaku kan ba ,ani ky i martun hajmedet

 • Aggressor
  Aggressor

  Hoxhe e Kazanove! (Mjer na qe kane deviju edhe disa Hoxhallar).

 • timi Thaqi
  timi Thaqi

  E luje hogj luje kur bon ti po gjemati qkalen pa bo runa allah se ekan nshu rrugen e zotit allah udhezoj njerzit ne rrugen e drejt kosove jan bo si leprat🙏

  • Dardi
   Dardi

   @timi Thaqi hala je ka han mut a se pasna dit qe koke kan shum unt 😁

  • timi Thaqi
   timi Thaqi

   @Dardi nese ke met qi najo po vi 🤣

  • Dardi
   Dardi

   @timi Thaqi mos ma ha mutin fort qiju anej 🏹..

  • timi Thaqi
   timi Thaqi

   @Dardi ja hangsh ti mutin kosoves edhe mu edhe ti qifsha at gjak se ma ki qka te pata borgj me than kshtu bre ta qifsha vorrin ton

  • Dardi
   Dardi

   Ti kosoves ja hanksh mutin 😁 pse nuk po kqyr ne vatikan sa ngacmimi seksual u ba edhe asht tu ba .. Ska veq Kosova probleme me njerz te pamoralshem oj ndyrsir.

 • Shpetim Rama
  Shpetim Rama

  pis hoxh kuka ky mut

 • barumbadum
  barumbadum

  Euuuu...luje hoxhe luje...

Naprej