Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show
2:55:04
822,874
Top Channel Albania
Reddit
Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
Të ftuar: Ghetto Geasy, Majk, Enca, Ermal Mamaqi, Marjana Kondi, Bruno Shllaku, Arjola Demiri, Irgen Çela.
Këngëtare: Fifi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on SLsoft Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#ShikoKushLuan #LuanaVjollca #TopChannel

Komentarjev
 • ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ
  ХХХ AMATЕUR SЕХ VIDЕO - СLIСК НЕRЕ

  ???? 1:48 ??? ? ? ? ??

 • Elaaa 1
  Elaaa 1

  Fifi esht dashuri😍 dhe e zbukuron kete emision🤩

 • Elaaa 1
  Elaaa 1

  👏per ate qe tha Flori per Butrintin..

 • Arsim Demiri
  Arsim Demiri

  luana a oshte e vertet se je ne lidhje me Krenarin ?😐

 • anonim anonim
  anonim anonim

  Tani jam be fanse e shiko kush luan. Nese sezonin tjeter do jete Flori dhe xhoda sdo lej emisoin pa pare te juaj

 • anonim anonim
  anonim anonim

  Rezi sduhet te jete me.

 • anonim anonim
  anonim anonim

  Rezi shume kot

 • Xhesika Coku
  Xhesika Coku

  😍😍😍

 • Alea Alea
  Alea Alea

  1:44:34 "Kta Jan kosovar "psee qfar kemi ne me pak se ju ncncncn dhe per Florin e ke shum gabim sepse askush nuk zhgenjehet nga Butrinti❤️

 • djal toplane
  djal toplane

  Marjana kondi e pazevendsushme ne sken perz respekte .

 • Mirditorii YT
  Mirditorii YT

  Florjan Binaj ti je nje njeri me të vertete shakagji une vetem prej teje dhe Luanne’s e shoh Plzzz like

 • Fidan Rrahmani
  Fidan Rrahmani

  qa osht kjo kshtu more kta hajn Publiku atu shikojn ncncncncnc runa Zot sa Budalla ban Emisione

 • baci Baci
  baci Baci

  per momentin jeni numer 1 ne te gjithe Shqiptarin Rrespekt

 • Dritan Paça
  Dritan Paça

  37:53, Rezi duke fol ne cel ne emision 😁😁😂, ehh mire mire

 • MoonLady
  MoonLady

  O Luanë merr ca kurse gramatike te shqipes e kurs artikulimi fjale se pas kaq vitesh flet ende sikur sapo ke nisur televizionin

 • Ledi Le
  Ledi Le

  Kti Rezit po i pelqen vetja shume , Vk ta shpif emisionin

 • Klaudio Qosja
  Klaudio Qosja

  👏👏👏🇦🇱

 • Lona Lona
  Lona Lona

  Kush ësht me skoadren e kuqe like

 • Xhoana Shahinaj
  Xhoana Shahinaj

  rezi super idjot karagjozlleku e ka dhe nje kufi Flori je super

 • Ro Li
  Ro Li

  Ky resarti nuk durohet fare. Ben si skapament i prishur

 • Eda Sylejmani
  Eda Sylejmani

  O sa do te me mongon Luana ne shiko kush luan

 • qufaj flutra
  qufaj flutra

  A bethen na hongshi

 • Melinda Queen
  Melinda Queen

  A i paski be fjala se knojn mire se skandal knojn

 • Nija Vuqiterna
  Nija Vuqiterna

  www.gofundme.com/f/x8kjx-for-a-new-kidney?+share-sheet please help us 🙏

 • Vigan Hyseni
  Vigan Hyseni

  Fifi shum e bajatshme omg

 • bilinas mini
  bilinas mini

  Butrint Imeri eshte nje djale mendjemadh,tekanjoz kushedi ca I duket vetja I rrofte bukuria atij 🤢🤢🤢🤮

  • monika laosi
   monika laosi

   Shum camera switches pa nevoj

 • Eduart Pali
  Eduart Pali

  Rezi the best

  • monika laosi
   monika laosi

   Enca me kalli me at fustan

 • monika laosi
  monika laosi

  Ky Rezi qe ngeli duke e quajtur Xhoden xhuxh gjithe kohen ma shpifi😡

 • swetty Sweet
  swetty Sweet

  Aman Luana te lutem ne sezonin te ri mos e mer Rezin. Edht tu e tepru veten aj po fol sun po e shijom programin 🙏

  • xoobo vola
   xoobo vola

   Brava Luana !Sezonin e 4

 • Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu Viki

  Bravo geti dhe majk. Super performance. 👏👏👏

  • bilinas mini
   bilinas mini

   Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu Viki

  Ooo enca sa te qeshur te bukur ke.. Ta haj zemren

  • monika laosi
   monika laosi

   Brava Luana !Sezonin e 4

 • Vkitorshehu Viki
  Vkitorshehu Viki

  1:17:46 O ermal a edhe emisionin shiko kush luan e paske paguar per tet ber reklame 🤘🤘🤘🤘🤘

  • xoobo vola
   xoobo vola

   Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

 • mikea hiooi
  mikea hiooi

  LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

 • Vipin Unnikrishnan
  Vipin Unnikrishnan

  vjollca luana i m your big fan from india

 • Mr dion JAHOJA
  Mr dion JAHOJA

  Sa keq qe është emiioni i fundit

 • Merita P
  Merita P

  luana ti je nje yll per bes 🤪💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
  ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

  Meqe butrinti qenka adoleshent i pa rritur dhe acarues nervash Pse e late me e dhan ne fund fare? Apo per te rritur audiencen Sepse nje nji emision ku asht i ftum trinti te gjithe e presin me pa durim dhe audienca eshte full Gjitheashtu edhe klikimet ne you tube Me mire here tjera flisni me me kujdes dhe kur gaboni rregullojeni para se te jepet transmetimi ne tv

  • be yourself
   be yourself

   @ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ te deshiroj fatë ne jete kalo bukur

  • ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ
   ʕʘ̅͜ʘ̅ʔ

   @be yourself epo nk ti jep zoti te gjitha 😂 Une mendoj qe nga qe nk eshte rritur ne shqiperi e ka shum te veshtire te flasi shqip plus qe te gjithe kosovaret e flasin shqipen me ndryshe se ne Kushtu qe ne pastaj fillojm edhe i paragjykojm pastaj butrinti nk eshte aq skandal ne te folur dhe te menduar saqe nji femer te mos mundet me kalu jeten me te sic thua ti Kjo eshte shume qesharake 😂😂 Nje femer duhet te jete shume fatlume qe te kete perkrah nje njeri si butrinti Tjert le te flasin se kyt pun kan se edhe me i pas te tana te mirat e botes prapse prap njerzit flasin dhe vetem flasin

  • be yourself
   be yourself

   Butrinti Adoleshent hahahaha zemer shyqyr zoti qe ja ka fal bukurin e zerin se sa per tru e menquri zoti na ruajte aj edhe nese ne intervistat e radhes permbahet dhe fole ne menyre te drejt e dim qe eshte thjeshte nje aktrim perndryshe tipat si ai e kan te tille menyren e te menduarit dhe jete me te mund te bejn vetem ato vajza qe bukuria per to eshte gjithcka se mendojne qe jeten do ta kalojn duke shikuar njeri tjetrin ne fetyre pa folur fare .

 • xoobo vola
  xoobo vola

  Min 1:47:25 kam qesh shum me reagimin e luanes 😂😂

 • Lani U
  Lani U

  100% pajtohem me Florin Butrinti si mundet me these Fifit dhe Agneses mos folni femna jan pak respekt, pastaj per Soni Malaj kur Ylli tha zgjedhe Sonin aj jo tka lan menje ajo e keqe ja honksh KAKEN Sonit ajo kur ka kendu ti ske dit cka eshte kenga ki respekt per femrat o idjot se shume tu ka rrit MORRI. Se di si munden me e dasht femnat kur aj ska respekt per femnat.

  • Blerton Ajruli
   Blerton Ajruli

   👏👏

 • alida flus
  alida flus

  ne sezonin tjeter duhet te jen patjeter pjes Rezi ,Flori dhe pa dyshim llokumi Fifiiiii🥰🤩🤩🤩🤩❤🔥🔥🔥🔥

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Alida ke qellim te mir te prsh

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   @xoobo vola enca si byth lope te prsh

  • xoobo vola
   xoobo vola

   bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

 • roland mollakuqe
  roland mollakuqe

  Enca me kalli me at fustan

 • Taulant Miftari
  Taulant Miftari

  Shum camera switches pa nevoj

 • Ervin Hajdini
  Ervin Hajdini

  Rezi dhe Flori njesha

 • Megi Maria Domi
  Megi Maria Domi

  Luana mos hap emisjon te ri te lutem se eshte nje emisjon i mrekullueshem

 • neejoy sola
  neejoy sola

  Super Aktor/E 👏 😂😂👸👸🤴🤴

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   Really

 • Fier Fiwr
  Fier Fiwr

  Brava Luana !Sezonin e 4

 • Olta Xhaxho
  Olta Xhaxho

  Fifi je dashuria ime ❤❤❤❤❤ te dua pa mas marova e kam kenduar bashk me ty ❤❤❤💛💛💛

 • Ona Onushi
  Ona Onushi

  Skandal kenga .... o zot shum keq

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   @Ona Onushi flm te prsh

  • Ona Onushi
   Ona Onushi

   @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES rsp dhe per ty qofsh mir

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   @Ona Onushi oke te prsh respekte

  • Ona Onushi
   Ona Onushi

   @STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES un nuk thash qe sme pelqejne ... por kur kenduan live 👎👎👎👎👎👎 o zot i madh

  • STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES
   STRUGANI MOTORISTAT E STRUGES

   @Ona Onushi pse ste pelqejne po beua qefin ju prsh

 • Jeton Binaj
  Jeton Binaj

  Ghetto Geasy MMV

 • Nora Ismaili
  Nora Ismaili

  Mariana eshte ma e keqja e skenes

 • Fatmira Dardan
  Fatmira Dardan

  Kjo enca si Lop. 🤮🤮🤮

 • diaraaa Abdullai
  diaraaa Abdullai

  ☝️☝️

 • Meli Titi
  Meli Titi

  Vallaaa qikjo fifiii duhet me dit mi majt venin e vet , shumm po munohet mu dok kishe une pa komplekse e po ja tepron me gjeste palidhje se spi ka hije hiq, shum pa rrespekt👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

 • Vera Edison Tuda
  Vera Edison Tuda

  Luana te lutem mos e merr me rezin se Na cmend

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   Ca Milli pi o rez se te paska kap me te folur o kokaina

 • bilishu aliss
  bilishu aliss

  A very powerful video

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   MISS, 1 MISS!!”🤦‍♀️

 • alalalal alealeale
  alalalal alealeale

  bo sa e keqe kjo enca 🤦🏻‍♂️

  • alalalal alealeale
   alalalal alealeale

   L S lop ... pordhace femer e shpifur papik projekti .

  • L S
   L S

   alalalal alealeale Pse ?

  • Mr dion JAHOJA
   Mr dion JAHOJA

   Po te lumt nuk e Kam dog se ështe kaqe e shentuar

 • Sandra Sandra
  Sandra Sandra

  O zot kjo Luana si tollumbac i fryer esht ber do shpohet ndoj dit e do shfryhet te ftuarit shum te mir 😍😍

 • bobi7 tanevski
  bobi7 tanevski

  LORD JESUS (ADONAI) IS ONLY WAY TO HEAVEN 🙏 READ BIBLE !

  • bilishu aliss
   bilishu aliss

   Happy every day

 • Amerika Amerika
  Amerika Amerika

  Gati te plasi kjo Enca si antilop deti eshte😂

 • Jonida Ravmani
  Jonida Ravmani

  Te lutem kapitenet mos te ndorren

Naprej