Çka ka shpija - Sezoni 6 Episodi 20
39:48
691,472
RTK
Reddit
#RTK #ÇkakashpijaSezoni6 #XHEKSETRA
Powered by OnAir.FM
#Follow RTK:
Facebook: smarturl.it/RTKfb
WEB: smarturl.it/RTKweb

Komentarjev
 • Leonida Ademi
  Leonida Ademi

  The love pajtes 😍😘😍😘😘😍😍😘😍😘😍😍😘😘😍😘😘

 • Trap Mickey
  Trap Mickey

  serjali ma imir🙏👄

 • Selmani Besi
  Selmani Besi

  Naser pash Zotin a jeni tu menu Se po bojni kon me kesh a .. a spo ju vjen Turp me dal me kso shpija palidhje. Ju sjeni ka e kuptoni fjalen humor e fjalen Qka ka shpija . Serioz sjeni tu e kshyr veten ne pasqyr Se kurr skishi vazhdu beso kshyre veten tani delni para Kamere Turp jeni

 • blend sherifi
  blend sherifi

  Shume mire Republika dhe Rebeka qe ja shlute Hamdise♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Emine Hajdari
  Emine Hajdari

  R.I.P LEZE QENA PUSHO E QETË NË PARAJSË

 • Leonida Ademi
  Leonida Ademi

  Pajtes qysh e ke numrin

 • Leonida Ademi
  Leonida Ademi

  💍💍💍💍💍

 • Leonida Ademi
  Leonida Ademi

  Pajtesa ma e mira💋💋💋

 • Valmir Gashi
  Valmir Gashi

  🍻🍷🍹🍶☕🍵🍼🍴🍸🍺 🍨🍧🍦🍦🍩🍰🍪🍫🍬🍭 🍮🍯🍳🍔🍟🍝🍕🍖🍗🍤 🍣🍱🍞🍜🍙🍚🍛🍲🍥🍢

 • Valmir Gashi
  Valmir Gashi

  R.I.P. LEZE QENA💔👄

 • Era Bahtiri
  Era Bahtiri

  Shumë i mirë ishte ky episot , të gjithë aktorët bravo . Suksese shumë për epizotin 21.Ju dua shumë.💋😍

 • ERZA Kadriu
  ERZA Kadriu

  Më fal leze qena ti vdiqe* R.I.P

 • Sinan Elezi
  Sinan Elezi

  O ju kur de citin epizodin e ri

 • Besart Rexhepi
  Besart Rexhepi

  Messi mamit 😂messi osht king 👑

 • Vllaznim Sylmetaj
  Vllaznim Sylmetaj

  Bjefriscwg

 • Dren Sylmetaj
  Dren Sylmetaj

  hyhyhujuyjj

 • Dren Sylmetaj
  Dren Sylmetaj

  hhahahhahshah

 • Visar Fazliu
  Visar Fazliu

  Nsa ora fillon seriali. Se per momentin edhe pse shkrun n <a href="#" class="seekto" data-time="1215">20:15</a> lujn kta politikanat ton kur t dojn....

 • Kujtesa Kameri
  Kujtesa Kameri

  NGUSHLLIME PER AKTOREN ME TE VJETER E ME TE RENDESISHME TE KETIJ SERIALI 《LEZE SPASHI-QENA》DO NA MUNGOJ KJO AKTORE SHUM E VLEFSHME 😭😭 R.I.P.💧💧

 • Blerim Selimi
  Blerim Selimi

  Kjo Qika e re per vehtes nalt as me lue spo dinn

 • Itta OFFChannel
  Itta OFFChannel

  Like kujt i pelqen Qka ka shpia 👏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👏🏻

  • Itta OFFChannel
   Itta OFFChannel

   Ngushellime per Leze Qena. Gjithmon ne zemrat tona.

 • Avni Zymeri
  Avni Zymeri

  Hahahahha

 • Avni Zymeri
  Avni Zymeri

  Hahahahhahahahha

 • Arjeta Emini
  Arjeta Emini

  Ngushllim per Leze Qena do na mungoj aktotja ma e mir😒😦😦

 • Makfiret Tairi
  Makfiret Tairi

  Xhek pash zotin kur ti lexojsh letrat lexoj me za 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Afrim Duraku
  Afrim Duraku

  Nuk. Ësht. Ma. Leze. Qena

 • Endrit gashi 361
  Endrit gashi 361

  Kujt po i mungom lezja shum le te bej Like 😭😭😭😭😭🥺🥺🥺🥺

  • Itta OFFChannel
   Itta OFFChannel

   Endrit gashi 361 me mungon shume😭

 • Andi games__
  Andi games__

  R.I.P Leze Qena.Long Live Leze Qena.

 • Sandra Gjokaj
  Sandra Gjokaj

  Shum i mir ishte ky epizot më vie keq shum per aktoren më të njohur "Leze Qena"

 • Mentor lani
  Mentor lani

  I❤U

  • Mentor lani
   Mentor lani

   💕💕💕💕

 • Fiona Kabashi
  Fiona Kabashi

  Femnat me Barcelonen hahahahahahahah

 • Da Beast
  Da Beast

  Ok

 • Dardan Gashi
  Dardan Gashi

  <a href="#" class="seekto" data-time="777">12:57</a> hahahaha o nana vogel hahahha

 • Gazmend Morina
  Gazmend Morina

  Legjenda jeni na knaqet

 • Berat Gashi
  Berat Gashi

  Po ti naser rafuna po menon se amerika e len kosoven aq kollaj a mos harro se ne me desht qe ata me u largu ata sta kan lon kosoven sot e 1000 vjet mos harroni e ti si perkrahes i thaqit e i ises per shkak interesave tua (seriale) je ngjendje veriun me hup me fun kshtu qe kta dy dikur bonen pagat qe as ne gjermani qe jam qe 15 vite hala skam ni qe ka deputet 3000€rrog a jeni normal ju a jo albinin e kem per shqiptar e isa thaqi jan per "pazar"

 • Anida Ameti
  Anida Ameti

  Ngushllime per aktoren Leze Qena

 • serdy ximi
  serdy ximi

  <a href="#" class="seekto" data-time="770">12:50</a> hahahahahahhaha kukkuuu po ta mshojka hhahahhha

 • It's me Erona
  It's me Erona

  Rrespekt per aktoren me te mir Leze Qena u prefte ne faqe dhe u dergoft per xhenet ❤❤❤😭😩😞😔😧😣

 • illyrian Albanian
  illyrian Albanian

  Shum t’mir jeni 🇦🇱🇽🇰

 • Fjorela Lazri
  Fjorela Lazri

  Ma te mirt veq vazhdoni👏

  • serdy ximi
   serdy ximi

   Ngushllime per Leze Qene

 • Adi B
  Adi B

  Bollni ma me kto kungja bre ropt jau qifsha... boni humor t'mirë e jo kungja more pdk-ista t'mutit!

 • Shefit Rexhepi
  Shefit Rexhepi

  Lezja vdic

 • albania albania
  albania albania

  Jam shikuesja me ezjarrt

 • albania albania
  albania albania

  Por been rabirn shtatzane

 • albania albania
  albania albania

  Shum Bukur e keni luajtur

 • albania albania
  albania albania

  Edhe pse nuk eshte l LEZE QENA ju vazhdoni serialin

 • Ideal Zhaveli
  Ideal Zhaveli

  Hahahhaha ma te miret jeni ju🌸

 • Elisabeta Muca
  Elisabeta Muca

  Mu me pelqeni shume si aktor dhe gjitha serjal i kam djek edhe motra ime e imito rabin

 • Dhurata Tayna
  Dhurata Tayna

  👌 Cka ka Shpija 👌 Jeni shum te mire

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv

  Definitivisht nuk jeni normal. Jeni ma te miret

 • Shefki Osmani
  Shefki Osmani

  Ngushlline për aktorën më të mir leze qena

 • King Monster
  King Monster

  Leze Qena ka ndruar jete nese merziteni like baneni😭😭🥺😩😫😣😢😓😥😰😨R.I.P LLEGENDA KA NDRU JETE RIP RIP RIP RIP R.I.P

 • King Monster
  King Monster

  Ngushllime

  • zuygj bnsv
   zuygj bnsv

   Ishalla n xhenet lezja 😔 (Seriali I Mir pom pelqen❤️❤️)

 • annag cocl
  annag cocl

  <a href="#" class="seekto" data-time="770">12:50</a> hahahahahahhaha kukkuuu po ta mshojka hhahahhha

 • Syarta Krasniqi
  Syarta Krasniqi

  Ngushllime per Leze Qene

 • RafCamora Fan
  RafCamora Fan

  Xheku darsem tu ba tash qe ka dek nana njerk 😂😂 Vetem pak hjg kurgja per srz Inshallah nxhehnet

  • Arsim Bellopoja
   Arsim Bellopoja

   S

 • RafCamora Fan
  RafCamora Fan

  Xheku darsem tu ba tash qe ka dek nana njerk 😂😂 Vetem pak hjg kurgja per srz Inshallah nxhehnet

  • RafCamora Fan
   RafCamora Fan

   annag cocl Patjeter qe Po

  • annag cocl
   annag cocl

   R.I.P LEZE QENA💔 LEGJENDARJA E AKTRIMIT SHQIPTAR LIKE NESE DO JU MUNGOJ DHE JUVE😢

 • PROKS 7
  PROKS 7

  Jo qka ka shpija po qka ka me bo ne shpi

 • Razie Rexha
  Razie Rexha

  Leze qena ka dek😭😭😭😭😭😭😭😢😢😭😭😢😢😭😢😢😦😭😭😢😭😦😢😭😭😦😭😭😢😭😦😭😢😦😢😭

 • Nergjyl Kadriu
  Nergjyl Kadriu

  Tuana

 • Nergjyl Kadriu
  Nergjyl Kadriu

  Tuana

 • Suela Berisha
  Suela Berisha

  doktori kurr mantillin se ka perthaku qysh duhet 😂

 • Pro Gamer
  Pro Gamer

  jeni seriali ma i mir

 • oihElsa Zogaj
  oihElsa Zogaj

  E dua shum leze qena pusho ne paqe legjend ishalla per gjenet dhe per nje aktore e cila ishte e qart dhe besnike dhe per ne fund ajo eshte nje aktore besnike dhe e mir

 • oihElsa Zogaj
  oihElsa Zogaj

  Hey ju te gjithve a e dini se leze qena ka vdekur e cila ishte nje aktore shume e mir dhe naser rafuna e donte shume dhe naser rafuna shkruati ne fizbuk diqka per leze qena qe kishte vdekur

  • oihElsa Zogaj
   oihElsa Zogaj

   E dua shum leze qena pusho ne paqe legjent

 • Naser Nikezic
  Naser Nikezic

  A ka vdek lezja nana njerk

  • Itta OFFChannel
   Itta OFFChannel

   Naser Nikezic po ka vdek

 • Vezana Hamzaj
  Vezana Hamzaj

  Ku a Leze Qena

 • wallet yeet
  wallet yeet

  Ishalla n xhenet lezja 😔 (Seriali I Mir pom pelqen❤️❤️)

  • Anida Ameti
   Anida Ameti

   Ishlla

 • GeurosFN
  GeurosFN

  REST IN PEACE LEZE QENA 💕💕💕❤😢

 • Biologenie
  Biologenie

  Cfare eshte coronavirus dhe si u perhap? Si te mbrohemi ? slsoft.info/hd/video/knR60XPFfW6fc8s slsoft.info/hd/video/knR60XPFfW6fc8s slsoft.info/hd/video/knR60XPFfW6fc8s

 • gani hyseni
  gani hyseni

  Ngu shime per Leze qenen

 • The Sniper wolf
  The Sniper wolf

  R.I.P LEZE QENA💔 LEGJENDARJA E AKTRIMIT SHQIPTAR LIKE NESE DO JU MUNGOJ DHE JUVE😢

  • Nazlie Iseni
   Nazlie Iseni

   😭😭😭😭

  • Benit Kqiku
   Benit Kqiku

   Asjadj

  • Sami Luma
   Sami Luma

   Un kom kajt per to

  • Alba Mustafa
   Alba Mustafa

   Po mirë e ke 😭😭

  • Alba Mustafa
   Alba Mustafa

   Po mirë e ke😭😭

 • ERBORA KRASNIQI
  ERBORA KRASNIQI

  Ngushllime per Leze Qena

 • Live Zone
  Live Zone

  Greetings from LIVE ZONE

 • Reis Jusufi
  Reis Jusufi

  Ka ngerruarr jetë LEZE QENA 😭

 • Albin Ibrahimi
  Albin Ibrahimi

  Shum mu dhimt nana njerk shum mir ka lujt ngushllime

 • Ilirjan Bajrami
  Ilirjan Bajrami

  Leze qena R.I.P

 • Maliqe Krasniqi
  Maliqe Krasniqi

  Ngushllime per Lezen Qena

 • Hakik Delihasani
  Hakik Delihasani

  Ngushellime per LEZE QENEN

 • Elma Sejdiu
  Elma Sejdiu

  Vdiq nëna njerk

  • Eda Shala
   Eda Shala

   Po de vdiq inshalla ne xhenet

Naprej
Kafeneja Jone 317
34:41
61 tis.